National TV
Inapoi la Program TV

 

20.04.2014

 

21.04.2014

 

22.04.2014

 

23.04.2014

 

24.04.2014

 

25.04.2014

 

26.04.2014

 

27.04.2014

00

00:30 Ştiri (r)

00:30 Ştiri (r)

00:15 Legenda (reluare)

00:15 Dragoste dulce amară (s, r)

00:15 Dragoste dulce amară (s, r)

01

01:15 Albumul naţional (r)

01:45 Sfântul Augustin (reluare)

00:30 Ştiri (r)

01:15 Cuceritorul (s, r)

00:30 Ştiri (r)

01:15 Cuceritorul (s, r)

00:15 Legenda (reluare)

00:15 Dragoste dulce amară (s, r)

01:15 Poamă acră (r)

00:15 Dragoste dulce amară (s, r)

01:15 Copii contra părinţi (r)

01:15 Cuceritorul (s, r)

02

01:45 Sfântul Augustin (reluare)

01:15 Cuceritorul (s, r)

02:30 Vulcanul (reluare, p. I)

01:15 Cuceritorul (s, r)

02:30 Vulcanul (reluare, p. II)

02:00 Justiţiarul din umbră (reluare)

01:15 Poamă acră (r)

01:15 Copii contra părinţi (r)

02:45 Taxi Driver (r)

01:15 Cuceritorul (s, r)

02:30 Taxi Driver (r)

03

01:45 Sfântul Augustin (reluare)

03:15 Vouă (r)

03:30 Pitici de vară (r)

02:30 Vulcanul (reluare, p. I)

02:30 Vulcanul (reluare, p. II)

02:00 Justiţiarul din umbră (reluare)

01:15 Poamă acră (r)

03:15 Baronii (r)

02:45 Taxi Driver (r)

02:30 Taxi Driver (r)

03:30 Baronii (r)

04

01:45 Sfântul Augustin (reluare)

03:30 Pitici de vară (r)

04:30 Consilier de urgenţă (r)

02:30 Vulcanul (reluare, p. I)

04:30 Baronii (r)

02:30 Vulcanul (reluare, p. II)

04:30 Baronii (r)

04:00 Pitici de vară (r)

04:00 Taxi Driver (r)

04:00 Pitici de vară (r)

04:00 Pitici de vară (r)

05

05:00 Taxi Driver (r)

04:30 Consilier de urgenţă (r)

05:00 Triunghiul iubirii 2 (s, r)

05:00 Triunghiul iubirii 2 (s, r)

05:00 Triunghiul iubirii 2 (s, r)

05:00 Triunghiul iubirii 2 (s, r)

05:00 Triunghiul iubirii 2 (s, r)

05:00 Taxi Driver (r)

06

06:00 Sare şi piper (r)

06:00 Sare şi piper (r)

06:00 Sărut mâna, mamă (r)

06:00 Sare şi piper (r)

06:00 Albumul naţional (r)

06:00 Sărut mâna, mamă (r)

06:00 Pitici de vară (r)

06:00 Sare şi piper (r)

07

06:00 Sare şi piper (r)

07:30 Pitici de vară (r)

06:00 Sare şi piper (r)

07:30 Pitici de vară (r)

06:00 Sărut mâna, mamă (r)

07:30 Pitici de vară (r)

06:00 Sare şi piper (r)

07:30 Pitici de vară (r)

06:00 Albumul naţional (r)

06:00 Sărut mâna, mamă (r)

07:30 Pastila Vouă (r)

06:00 Pitici de vară (r)

06:00 Sare şi piper (r)

07:30 Baronii (r)

08

07:30 Pitici de vară (r)

08:30 Baronii (r)

07:30 Pitici de vară (r)

08:30 Baronii (r)

07:30 Pitici de vară (r)

08:30 Destine împlinite (s, r)

07:30 Pitici de vară (r)

08:30 Destine împlinite (s, r)

08:00 Baronii (r)

08:30 Taxi Driver (r)

08:00 Baronii (r)

08:30 Suflete pereche (s, r)

08:00 Baronii (r)

08:30 Grupul Vouă (r)

08:45 Dragoste dulce amară (s, r)

07:30 Baronii (r)

08:30 Grupul Vouă (r)

08:45 Mica mireasă (s, r)

09

08:30 Baronii (r)

09:15 Mica mireasă (s, r)

09:00 Specialişti în sănătate (r)

09:30 Cuceritorul (s)

08:30 Destine împlinite (s, r)

09:30 Cuceritorul (s)

08:30 Destine împlinite (s, r)

09:30 Cuceritorul (s)

08:30 Taxi Driver (r)

09:30 Cuceritorul (s)

08:30 Suflete pereche (s, r)

09:30 Cuceritorul (s)

08:45 Dragoste dulce amară (s, r)

09:45 Specialişti în sănătate (r)

08:45 Mica mireasă (s, r)

09:45 Teleshopping

10

09:15 Mica mireasă (s, r)

10:15 Tradiţii de la bunica (r)

09:30 Cuceritorul (s)

10:45 Triunghiul iubirii 2 (s)

09:30 Cuceritorul (s)

10:45 Teleshoping

09:30 Cuceritorul (s)

10:45 Teleshoping

09:30 Cuceritorul (s)

10:45 Teleshoping

09:30 Cuceritorul (s)

10:45 Teleshoping

09:45 Specialişti în sănătate (r)

10:15 Teleshopping

10:30 Grupul Vouă (r)

10:45 Mica mireasă (s, r)

10:00 Grupul Vouă (r)

10:15 Tradiţii de la bunica (r)

11

10:15 Tradiţii de la bunica (r)

11:45 Bugs Bunny (animaţie, 1990)

10:45 Triunghiul iubirii 2 (s)

11:45 Popeye marinarul (animaţie, reluare)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (s)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (s)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (s)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (s)

10:45 Mica mireasă (s, r)

11:45 Teleshopping

10:15 Tradiţii de la bunica (r)

11:45 Teleshopping

12

11:45 Bugs Bunny (animaţie, 1990)

11:45 Popeye marinarul (animaţie, reluare)

12:00 Teleshoping

12:15 Baronii (r)

12:45 Teleshoping

12:00 Teleshoping

12:15 Baronii (r)

12:45 Teleshopping

12:00 Teleshoping

12:15 Baronii (r)

12:45 Teleshopping

12:00 Teleshoping

12:15 Baronii (r)

12:45 Teleshopping

11:45 Teleshopping

12:15 Baronii (r)

12:45 Teleshopping

11:45 Teleshopping

12:15 Specialişti în sănătate (r)

12:45 Teleshopping

13

13:00 Să v-amintiţi... duminica - prezintă Corina Chiriac. Ediţie specială de Paşti

13:00 Bugs Bunny (animaţie, reluare)

13:00 Grupul Vouă (r)

13:15 Teleshoping

13:30 Mica mireasă (s, r)

13:00 Grupul Vouă (r)

13:15 Teleshopping

13:30 Vouă (r)

13:45 Mica mireasă (s, r)

13:00 Grupul Vouă (r)

13:15 Teleshopping

13:30 Vouă (r)

13:45 Mica mireasă (s, r)

13:00 Grupul Vouă (r)

13:15 Teleshopping

13:30 Vouă (r)

13:45 Mica mireasă (s, r)

13:00 Suflete pereche (s, r)

13:00 Să v-amintiţi... duminica - prezintă Corina Chiriac

14

13:00 Să v-amintiţi... duminica - prezintă Corina Chiriac. Ediţie specială de Paşti

13:00 Bugs Bunny (animaţie, reluare)

14:15 Mica mireasă (s, r)

13:30 Mica mireasă (s, r)

14:30 Să v-amintiţi... duminica (r)

13:45 Mica mireasă (s, r)

14:45 Copii contra părinţi (r)

13:45 Mica mireasă (s, r)

14:45 Copii contra părinţi (r)

13:45 Mica mireasă (s, r)

14:45 Grupul Vouă (r)

14:00 Tradiţii de la bunica – prezintă Valentina Fătu

14:00 Tradiţii de la bunica – prezintă Valentina Fătu

13:00 Să v-amintiţi... duminica - prezintă Corina Chiriac

15

13:00 Să v-amintiţi... duminica - prezintă Corina Chiriac. Ediţie specială de Paşti

14:15 Mica mireasă (s, r)

15:15 Lanţul amintirilor (reluare)

14:30 Să v-amintiţi... duminica (r)

14:45 Copii contra părinţi (r)

14:45 Copii contra părinţi (r)

15:00 Baronii (r)

15:30 Copii contra părinţi (r)

14:00 Tradiţii de la bunica – prezintă Valentina Fătu

15:30 Cavalerul nopţii (s, r)

15:30 Cavalerul nopţii (s, r)

13:00 Să v-amintiţi... duminica - prezintă Corina Chiriac

16

13:00 Să v-amintiţi... duminica - prezintă Corina Chiriac. Ediţie specială de Paşti

15:15 Lanţul amintirilor (reluare)

14:30 Să v-amintiţi... duminica (r)

14:45 Copii contra părinţi (r)

16:15 Visul regelui (s, r)

14:45 Copii contra părinţi (r)

16:15 Visul regelui (s, r)

15:30 Copii contra părinţi (r)

15:30 Cavalerul nopţii (s, r)

13:00 Să v-amintiţi... duminica - prezintă Corina Chiriac

16:45 Iubire interzisă (r)

17

13:00 Să v-amintiţi... duminica - prezintă Corina Chiriac. Ediţie specială de Paşti

15:15 Lanţul amintirilor (reluare)

14:30 Să v-amintiţi... duminica (r)

16:15 Visul regelui (s, r)

17:30 Dragoste dulce amară (s)

16:15 Visul regelui (s, r)

17:30 Dragoste dulce amară (s)

17:00 Specialişti în sănătate – prezintă Ana Savu

17:30 Dragoste dulce amară (s)

15:30 Cavalerul nopţii (s, r)

16:45 Iubire interzisă (r)

18

13:00 Să v-amintiţi... duminica - prezintă Corina Chiriac. Ediţie specială de Paşti

18:30 Ştiri

15:15 Lanţul amintirilor (reluare)

18:30 Ştiri

14:30 Să v-amintiţi... duminica (r)

18:30 Ştiri

17:30 Dragoste dulce amară (s)

18:30 Ştiri

17:30 Dragoste dulce amară (s)

18:30 Ştiri

17:30 Dragoste dulce amară (s)

18:30 Ştiri

15:30 Cavalerul nopţii (s, r)

18:30 Ştiri

18:30 Ştiri

16:45 Iubire interzisă (r)

18:30 Ştiri

19

18:30 Ştiri

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

18:30 Ştiri

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

18:30 Ştiri

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

18:30 Ştiri

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

18:30 Ştiri

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

18:30 Ştiri

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

18:30 Ştiri

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

18:30 Ştiri

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

20

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

20:15 Lanţul amintirilor (dramă, India, 1973) (AP) Cu: Dharmendra, Zeenat Aman, Vijay Arora

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

20:15 Destine împlinite (s)

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

20:15 Destine împlinite (s)

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

20:15 Legenda (acţiune, Hong Kong, 1993) (12) Cu: Jet Li, Josephine Siao, Michelle Reis

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

20:15 Suflete pereche (s)

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

20:15 Suflete pereche (s)

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

20:15 Iubire interzisă (12)

20:15 Iubire interzisă (12)

19:15 Mica mireasă (s) (AP)

20:15 Toată lumea este a mea! (dramă, India, 1979) (AP) Cu: Shashi Kapoor, Rishi Kapoor, Neetu Singh, Keshto Mukherjee

21

20:15 Lanţul amintirilor (dramă, India, 1973) (AP) Cu: Dharmendra, Zeenat Aman, Vijay Arora

20:15 Destine împlinite (s)

21:15 Visul regelui (s) (AP)

20:15 Destine împlinite (s)

21:15 Visul regelui (s) (AP)

20:15 Legenda (acţiune, Hong Kong, 1993) (12) Cu: Jet Li, Josephine Siao, Michelle Reis

20:15 Suflete pereche (s)

21:15 Cavalerul nopţii (s)

20:15 Suflete pereche (s)

21:15 Cavalerul nopţii (s)

20:15 Iubire interzisă (12)

20:15 Toată lumea este a mea! (dramă, India, 1979) (AP) Cu: Shashi Kapoor, Rishi Kapoor, Neetu Singh, Keshto Mukherjee

22

20:15 Lanţul amintirilor (dramă, India, 1973) (AP) Cu: Dharmendra, Zeenat Aman, Vijay Arora

21:15 Visul regelui (s) (AP)

22:30 Vulcanul (dramă, Germ., 2009, p. I) (12) Cu: Heiner Lauterbach, Yvonne Catterfeld, Katja Riemann, Matthias Koeberlin

21:15 Visul regelui (s) (AP)

22:30 Vulcanul (dramă, Germ., 2009, p. II) (12) Cu: Heiner Lauterbach, Yvonne Catterfeld, Katja Riemann, Matthias Koeberlin

20:15 Legenda (acţiune, Hong Kong, 1993) (12) Cu: Jet Li, Josephine Siao, Michelle Reis

22:15 Justiţiarul din umbră (thriller, SUA, 2007) (15) Cu: Ho-Sung Pak, Peter Greene, Roger Guenveur Smith, Sherilyn Fenn

21:15 Cavalerul nopţii (s)

21:15 Cavalerul nopţii (s)

22:00 Fosta mea iubire (15)

22:00 Fosta mea iubire (15)

20:15 Toată lumea este a mea! (dramă, India, 1979) (AP) Cu: Shashi Kapoor, Rishi Kapoor, Neetu Singh, Keshto Mukherjee

23

20:15 Lanţul amintirilor (dramă, India, 1973) (AP) Cu: Dharmendra, Zeenat Aman, Vijay Arora

23:30 Să v-amintiţi... duminica (r)

22:30 Vulcanul (dramă, Germ., 2009, p. I) (12) Cu: Heiner Lauterbach, Yvonne Catterfeld, Katja Riemann, Matthias Koeberlin

22:30 Vulcanul (dramă, Germ., 2009, p. II) (12) Cu: Heiner Lauterbach, Yvonne Catterfeld, Katja Riemann, Matthias Koeberlin

22:15 Justiţiarul din umbră (thriller, SUA, 2007) (15) Cu: Ho-Sung Pak, Peter Greene, Roger Guenveur Smith, Sherilyn Fenn

23:00 Cuceritorul (s, r)

23:00 Cuceritorul (s, r)

22:00 Fosta mea iubire (15)

23:45 Tradiţii de la bunica (r)

23:45 Tradiţii de la bunica (r)

23:00 Copiii vântului (aventuri, Italia-Portugalia-Spania-Mexic, 2000) (12) Cu: Jose Sancho, Bud Spencer, Ursula Murayama

Prime Time Acum la TV

Copyright © 2014 ProtvMagazin. Se interzice copierea oricăror informaţii din acest site. Pentru solicitarea acordului contactaţi contact@protvmagazin.ro